Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogy tudnám leengedni ezt a...

Hogy tudnám leengedni ezt a hűtőt?

Figyelt kérdés
Még költözés alatt állunk a párommal és nemsokára szeretnék venni egy új hűtőt. Addig kaptam egy kisebbet, de azzal az a gond hogy a fagyasztó ládája le van törve így a fagyasztó hamar befagy sőt az ajtót is megakadályozza,hogy belehessen csukni. Ilyent hogyan tudnék leolvasztani? Már próbáltam 6 órán keresztül de csak a fele olvadt le a fagyasztóban. Nagy jégdarabok vannak benne. Esetleg próbáljam meg egy egész éjjelt hagyni, hogy leolvadjon vagy egy teljes napot?

2018. okt. 3. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy tisztában azzal kapcsolatosan, hogy a jég mitől olvad.

Elárulom.

A melegtől.

Nincs meleg?

Tegyél bele.

Edényben forró vizet.

Kihűl?

Cseréld ki ha már nem forró.

2018. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyitva hagyod az ajtót , kihúzod a konnektorból és pár óra alatt leolvad.

De ha egy edénybe meleg vizet teszel bele, akkor meg nagyon hamar leolvad.

2018. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szirty ***** válasza:

Kapcsold ki, nyisd ki az ajtaját, tegyél az ajtó elé egy bekapcsolt szobai ventilátor ami ráfújja a levegőt.

Leolvad hamar.

2018. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!