Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy Samsung mikrohullámú...

Sanyi Szabó kérdése:

Van egy Samsung mikrohullámú sütöm. Eddig minden rendben volt vele, gondoltam megmelegítem vele a vacsim. Nyitom kifele hát beindul, visszacsapom. Kihúzom a dugaszt, megjáratom az ajtóját. Vissza be, ugyanaz a mese. Ez meg mitől van?

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Felakadhatott benne a kapcsoló. Ami elromolhat, el is romlik, annak ellenére hogy elvileg meg van kettőzve az ajtó nyitás érzékelő.
2018. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma befújtam egy fél doboz kontakt spray-el,holnap kiderül ért e valamit.
2018. okt. 24. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ma befújtam egy fél doboz kontakt spray-el"

Nem értelek, mi értelme?

Nincs érintkezési hibája. Éppen ellenkezőleg.

2018. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad volt. Nem megy. Veszek egy újat ebben már nem bízom amúgy is van vagy 4-5 éves.
2018. okt. 27. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Kontakt spray hatására nem kell várni.

Biztos, hogy megtalálható a hiba oka, bizonyára javítható is, de ez ilyen dolog, hogy nem mindenki szeret szórakozni ilyesmikkel, meg a rutin sem mellékes.


Én nem tudnék nyugodni tőle, hogy rá ne jöjjek, de nálam ez már születési hiba.

2018. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mikró egy egyszerű készülék. Ha a trafóról lehúzod a vezetékeket, és a helyére egy izzót kötsz, meg tudod nézni hogy mi a gondja. De csak olyan nyúljon bele, aki ért a villamossághoz, vagy épp most készül meghalni! :-)
2018. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Black Friday-kor vettem egy másik Samsung mikrót most már mindegy. Sajnálom mert a másik is fantasztikusan nézet ki alig volt 4 év alatt vagy 20-szor használva. Lehet ez nem tetszet neki.
2018. nov. 25. 16:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Az új is azt csinálja. Lassan húzom az ajtót el kezd zúgni. Kirántottam mérgemben és semmi. Nem indult be. Szóval a másiknak sem volt semmi baja. Valaki szólhatott volna,h hirtelen kell nyitogatni.
2018. dec. 26. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!