Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha jól értelmeztem akkor az...

Ha jól értelmeztem akkor az aktív szenes páraelszívót nem kell kivezettetni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem iagazán tudnám kivitelezni a kivezetését a konyhámból.

2018. okt. 23. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Fordítsunk a dolgon.

Meséld el hogy jutottál idáig.

2018. okt. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha gázszerelő vagy kéményseprő akar elszívóra kötelezni, akkor rossz nyomon jársz.

Az ellen nem véd.

2018. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kaptam a páraelszívót és akitől kaptam azt mondta ki kell vezetni és már azon kezdtünk el gondolkodni hogy tudnánk lyukat vésni es egy csövön át kivezetni a levegőt amit nyomat ki. De olvastam hogy nem szükséges kivezetni bár akkor nem olyan hatékony vagy valami ilyesmi. Valaki képbe tudna hozni ezzel kapcsolatban?
2018. okt. 24. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:

"Kaptam a páraelszívót "

Oké.

Ha nincs rá szükséged, add el.

Ha szükséged van rá, én erre lettem volna kíváncsi, hogy mi célból?

Párátlanítani szeretnél vele, azaz a párás levegőt kifújni vele a helyiségből, vagy csak szagtalanítani, de a pára bent marad.

Mert utóbbira jó a szénbetéttel a belső keringetés. A párát nem fogja neked befolyásolni.

Ha a pára miatt szerelnéd fel, akkor kell az a lyuk a falra. A kellő hatékonyság érdekében kerülve a flexibilis cső felhasználását. Ha mégis sokat kell csövezni, lehetőleg sima falú csővel vezesd el.

2018. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagy segítség volt a válaszod!
2018. okt. 24. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor szagelszívóról van szó.

A szagelszívókat kétféleképpen lehet használni,vagy kivezetjük a szabadba az elszívott levegőt-akkor nem kell bele aktív szenes betét-mert minek ha úgyis kimegy a szag,vagy belső keringetés kivezetés nélkül és akkor kell bele a szűrő ami megköti a szagot majd a megszűrt levegőt fújja ki felül.

2018. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!