Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Dual monitor. Fő monitor a...

Dual monitor. Fő monitor a videokártyában a másik pedig az alaplapban a második mon. Azt írja hogy d-sub no signal. Valaki ez esetben?

Figyelt kérdés
DUAL MONITOR,D-SUB NO SIGNAL

#D-subnosignal
2018. okt. 29. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez gyakran úgy működik, hogy a videokártyát érzékelve az alaplap kapásból letiltja az integrált GPU-t.

Tehát azt külön engedélyezni kell a BIOS / UEFI felületen, RAM-ot osztani neki.


Alaplapod PDF-dokumentációját megkeresed.


Tudom én, azért nem nevezted meg, mert magad szeretnéd megkeresni, elolvasni. Igazad is van.

2018. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Második monitort is a videokártyára csatlakoztasd !
2018. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerre a kettő nem megy, vga-ra mind2 monitor
2018. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már a hülyeséget, világosan megírtam az első válaszban, hogy mehet egyszerre az alaplapi videó és a kártya is.


Csak ehhez ismerni kellene az alaplapot. Meg persze akad olyan CPU is, amiben nincs is integrált videó.


Ja, de azt sem tudjuk, semmit nem tudunk, csak beszéltek levegőbe.

2018. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!