Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem forral az elektromos...

Nem forral az elektromos főzőlapom, csak melegít. Érdemes másikra cserélni, vagy az összes rossz lehet?

Figyelt kérdés
Vettem egy elektromos szabadonálló főzőlapot. Egyszerű fém teteje van, bimetálos termosztáttal (legolcsóbb). Sajnos nem forralja fel a vizet, kb 80°C-nál kikapcsol, majd 5 perc múlva vissza, de csak egy pillanatra. A termosztát maxon van, de ha engedné még fűteni akkor felforrna. Auchanos, Selecline. Szerintetek az összes ilyen lehet, vagy csak ennek a termosztátja elhangolt?

2018. nov. 2. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Vidd vissza, rossz

De szerintem indukciósat vegyél inkább 10 ezerért már van

2018. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az biztos, hogy vissza viszem, csak nem tudom, hogy cseréljem vagy vissza kérjem a pénzt. Hétvégi házban lenne használva, ott is csak ideiglenesen, így örülnék, ha 5 000Ft-ból meg tudnám oldani.

2018. nov. 2. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki a kínálat legalján keres, akkor a legalját kapja.
2018. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Gondoskodni kell a jó hőátadásról, ellenkező esetben a főzőlap túlmelegedhet. Az edény felfekvése, átmérője számíthat.

Az is lehet, hogy van benne egy biztonsági hőgomba / bimetál, az szakítja meg az áramkört, nem a szabályzó termosztát.

2018. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket utolsó! Ment a zöld!

Sajnos így is kikapcsol indokolatlanul.

Eddig sosem volt problémám a kínálat aljával, így ezt is bátran vettem meg.

2018. nov. 2. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, ez ilyen laikus dolog, sokan azt hiszik, hogy ami olcsó az csak rossz lehet.

Ez nem egészen így van, de ezt hozzáértő is csak vizsgálat, tapasztalat alapján tudja eldönteni.

2018. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!