Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Olyan szárítógép típust...

Bianka088ztrg kérdése:

Olyan szárítógép típust keresek, amelyek szárítás során is megőrzik az öblítő illatát? Számomra ez fontos szempont.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most már tudom hogy vannak olyan szárítógépek amelyek szárítás közben teljesen elveszi a ruha öblítő illatát, és vannak olyan szárítógépek amelyek szárítás során is megőrzik az öblítő illatát. Számomra ez fontos szempont, hogy illatosak legyenek a ruhák. Szeretném A segítségeteket kérni a tapasztalataitok alapján melyik az a szárítógép,amelynél szárítás után is finom övlítő illatuak a ruhák. Én sajnos belefutottam az ellenkezőjébe és most a tutira akarok lenni. gondolkodom a miele illatpatronos szárítógépen, de nagyon drága és ha mégse olyan illatosak a ruhák? Van valakinek tapasztalat a akár Miele akár más típusú szárítógépről? Köszönöm!

#Illatos ruha a szárítógépből #Miele illatpatronos szárítógép
2018. nov. 3. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
tegyel bele tobb oblitot
2018. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A maximálisan megengedett öblítőt teszem, semmi higítással. ... És elillan... Azért várom azok tanácsát, akik megtalálták azt a szárítógépet, amiben illatos marad a ruha.
2018. nov. 3. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
2018. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem hoszivattyus bekom van, sokkal illatosabb minden mint volt. De kinosan ugyelek ne legyen mosas tultomve.
2018. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!