Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit felültöltős mosógép...

Indesit felültöltős mosógép elszürkíti a ruhákat. Miért?

Figyelt kérdés

Az összes ruhát, nem csak a fehéret, hanem a színeseket is. Alacsony hőfokon. Alapból nem színt engedő ruhákat teljesen tönkretett.

Mi lehet a baja?

ITWA51051 W


Más más márkával tapasztalt ilyet?

Kölcsön gépet használunk épp, mindent ugyanúgy csinálok. Ugyanaz a mosószer (ariel kapszula, lenor öblítő). Már minden programot kipróbáltam a gépen, de a 40-es színes, "rövid" (1 óra valamennyi) program is ezt csinálta. A saját régivel minden gyönyörű volt, sose szürkült el.

Kimostam üresen ecettel is a gépet, adagoló tiszta.


Épp új gép vétele előtt állok, pont ezért jó lenne rájönni az okra, nehogy ilyenbe fussak.


2018. nov. 11. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Valami vezérlési hibája lehet a gépnek és ezért nem mos, vagy nem öblít rendesen.

Egyéb oka nem lehet, mert a rossz minőségű mosószer szokott ilyen problémát okozni, vagy a hibás gép.

2018. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még annyit az előzőhöz, hogyha rossza a fűtőszál és nem melegít a gép, a mosószer nem tud feloldódni.

Mindenképpen valami géphibára gyanakszom.

(Indesitem van és gyönyörűen mos)

2018. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Anyukámnál is indesit van. Gyönyörűen ugyan nem mos, de nem is vágja így tönkre a ruhát. És az a régebbi gép.

Színfogót is kipróbáltam, csak enyhített a problémán.

2018. nov. 11. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!