Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen eszpresszó kávéfőzőt...

Milyen eszpresszó kávéfőzőt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a DeLonghi EC 9.1-nek a formája, és hogy van neki saját kiöntője gyárilag, viszont jobb lenne egy olyan gép, ami egyszerre 4 helyett legalább 6 adag kávét le tud főzni. Tudtok mondani ilyet?

2018. nov. 15. 23:09
 1/8 anonim válasza:

Bármelyik féle Szarvasi kávéfőzőt tudom ajánlani.

Nálunk a munkahelyen egy közel 20 éves gép van. Néha kell vízkövezni, de amúgy tökéletes.

Emellett van a cégünknek egy Fagor nagynyomású is, de a főnököm mindig azt mondja, inkább a Szarvasival főzzél kávét, azt jobban szeretem :)


Épp emiatt otthonra is ilyet vettem.

Konkrétan ezt: Szarvasi SZV-611 Eszpresszó kávéfőző

2018. nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, az SZV-611 eleve kilőve, anyukámnak abszolút nem tetszik, és szerintem nem is olyan modern a kinézete! :/ Jó, persze maga a kávé a lényeg, a főzőnek meg a tudása, de azért a külseje se legyen olyan otromba!

Az SZV-624 Unipress-t nézegettük, mint potenciális jelöltet, de én például azt sem érzem az igazinak, ráadásul kissé tartok is a Szarvasi márkától, amióta a régi főző spontán tönkrement, az pedig SZV-612/3 volt.

Azért köszönöm, várok még ötleteket!

2018. nov. 16. 10:59
 3/8 nyam-nyam ***** válasza:
77%
A szarvasinak van egy kicsit dizájnosabb változata a beltartalom ugyanaz. Szerintem az egyik legjobb tartós cucc. Vannak persze nagyon szépek is pl. frissen darálja a kávét,tejet habosít stb. Ezek elég drágák cserébe viszont igen jó kávét készít elsősorban a friss darálásnak köszönhetően.
2018. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg a 20bar nyomás miatt is, szemben a Szarvasi 3bar körüli nyomásával.
2018. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekünk is szarvasi van, tökéletes.Van modernebb kinézetű is belőle, a mienk is olyan.
2018. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4-es, konkrétan miről is beszélsz, milyen főzőről, aminek 20 bar nyomása van? A Szarvasi típusoknak, amiket eddig ajámlottak valóban 3-4 bar körül, és ennek a DeLonghi-nak is scsak 3.5 bar!
2019. jan. 23. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendes eszpresszó főzők 20bar körül dolgoznak, külön szivattyú nyomja át az előmelegített vizet. Ők azok, akik általában darálják is a kávét és gombnyomásra jön a kemény shot (beállítástól függően persze).
2019. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó, hát én nem egy hiperszuper ipari főzőre gondoltam, amilyet a vendéglátó egységek használnak, sima egyszerű itthonira gondoltam magunknak, meg ha rokonok/ismerősök jönnek látogatóba!

Amúgy közben sikerült szűkíteni, most már mindenképp Szarvasi lesz, 2 között vacillálunk: anyukámnak nagyon tetszik az SZV-624 formája, nekem meg az SZV-623 nagy nyomása. Köszönöm szépen az eddigi segítségeket! :)

2019. febr. 19. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!