Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek ez működőképes,...

Szerintetek ez működőképes, tényleg szűri a levegőt? Zepter Therapy Air

Figyelt kérdés

[link]

Használtan hozzá tudnék jutni egy 13 éves modellhez, megéri?


2018. nov. 18. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Amit eddig láttam Zeptert, mind szélhámosság volt csak.
2018. nov. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Utánanéztél, hogy a belevaló filter kapható és menyiért?

Egyébként valóban, Zeptert elvből sem érdemes venni, túlárazott MLM-termékek, az üzletkötőik is szemtelenek.

Legfeljebb úgy, hogy bagóért, vagyis helyére tenni az igazságot.

De ebben az esetben ott van még a filter kérdése. Szerintem praktikusabb lehet a vizes elven működő pormegkötő, bár én még nem próbáltam azt sem.

2018. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 3 ezerért hozzá tudnék jutni, a filter árát nem ismerem, de akkor inkább más készülék után nézek.
2018. nov. 18. 08:51
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

3 ezerért amúgy megérné, de a szűrő, ha régi és cserélni kellene, vagy kell majd és még van ilyen, akkor az marha drága.

Lehet venni sokkal jobbakat áruházakban.

2018. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az összes Zepter egy nagy hülyeség, haszontalan valami , nagyon drágán.
2018. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem fogom megvenni, ha azt mondjátok, hogy drága a szűrőcsere és "átverős" márka.

2018. nov. 18. 17:27
 7/9 anonim válasza:
Emberek! Mi az, h szar a termék és haszontalan? Próbáltad már egyáltalán huzamosabb ideig barmelyiket is? Imádom, h egyeseknek fingjuk sincs semmiről és pofáznak össze vissza minden hülyeséget alaptalanul és tapasztalat hiányában. Inkább fogd be a szádat vagy indokold meg, h miért gondolod szarnak a termékeket!!!!!
2019. febr. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A termékeik igenis nagyon jók, klinikailag igazolt orvostechnikai eszkozoket is forgalmaznak, nyilvan akkor az orvosok is hazudnak ugye? Idiota, tudatlan, okoskodó emberek ......
2019. febr. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A filter akkor is 35000 ft körül van, félévente-évente kell cserélni. Ráadásul nem is kapható. Úgyhogy ha valainek kell, az enyém eladó.
2020. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!