Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem működik úgy az...

Miért nem működik úgy az elektromos szúnyogirtóm, ahogy kellene?

Figyelt kérdés

19 hónapos kislányunkkal egy szobában alszunk. Beruháztunk egy elektromos szúnyogirtóra. Amelyik kék fénnyel vonzza oda a rovarokat és áramütéssel végez velük. Egész éjjel be volt kapcsolva, mégsem aludtunk egy szemhunyásnyit sem, mert a szúnyog folyamatosan a fejünknél zúgott és többször megcsípett minket. A lámpa meg csak világított egész éjjel...

Nagyon dühít! Hát nem így kell használni???


2010. jún. 26. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Olcsóbb és hatékonyabb a szúnyogháló az ablakon.
2010. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem szimpla konnektorba dughato, es vmi kemiai anyagot magabol kibocsato szunyogriasztom van, olcso, es jol mukodik...ez a tied eleg kimeletlen es sok szunyogtetemmel jaronak latszik...
2010. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De a tied nem riasztó hanem irtó.
2010. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az ágyunk fölött nagy fehér szunyogháló van, amivel körbe vonjuk az ágyat, és a mennyezetre akasztható. Van kis és nagyméretben is.Nyugodtan tudunk aludni, mert az az átkozott szúnyog, valahol nappal mindig megbújik és éjszaka, ha csak egy is van az biztos engem keres meg. Ja és fehér tüllanyagból van, akár te is elkészítheted házilag.IKEÁBAN vettük.
2010. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudod amit eladnak, nem mindig azt tudja amit elvárnál tőle! A reklám csudaszép, de valahogy el kell adni a szaros termékeket! Dobd ki és rakj fel szúnyoghálót !

Csendes éjszakákat kívánok neked.

2010. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, én is beugrottam egy elektromos légyírtóval! Szépen világít halványkék fénnyel, azonkívűl semmire sem jó! Ki van dobva, jól átb@szták a fejemet!
2010. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a cucc jó, de a fénye attól még odavonzza egész éjjel a rovarokat. elalvás előtt bezárt ablaknál működtesd, kinyírja a szobában lévőket. utána kapcsold ki és a sötét szobában nyithatod az ablakot... persze a szúnyogháló bónuszpont;)
2010. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert a szunyog két dolgot keres: a fényt és az ember által kilégzett szén-dioxidot. A kettő közül a CO2 az erősebb szignál.

Én úgy használom, hogy a két szoba közti ajtóba , vagy a nyitott ablak közelébe teszem, és akkor ahogy felém száll út közben a rovar beleszáll és meg is üti.

Ami már a szobában van szúnyog, arra nincs mentség.

2010. jún. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Üres, sötét szobában -ahogy fent irják, vagy kivülről nem látható helyre(hogy kivülről ne vonza a bogarakat) kell telepíteni!

Ez a kicsi kerekek sz@r amúgy is rossz hatásfokú, van egy akvárium nagyságú,erős fényű -az a döfi!

2010. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!