Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szeretnék vásárolni a felesége...

Szeretnék vásárolni a feleségemnek egy kenyérsütö gépet, csak nem tudom hogy mellyik milyen. Kinek van benne tapasztalata? Van kinézve valamilyen gép, de nemértek hozzá.

Figyelt kérdés

Kinéztemegy gépet.megtudnátok mondani hogy ez milyen gép?esetleg valaki akinek van,.. [link]

Vagy árilag hasonló,de jobb.válaszaitokat köszönőm elöre is!


2018. nov. 30. 05:17
1 2
 1/15 anonim válasza:

Igen, ez elég jónak tünk.

Feleséged szeretne kenyérsütőt?

2018. nov. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Moulinex-em van hasonló. Éppenséggel jók, ki is próbálgatja az ember, aztán elmúlik az "újdonság varázsa" és ott porosodik, mint minden ismerősömnek, akinek van. Lehet, hogy te lennél a kivétel, de azért gondold át.
2018. nov. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
1-es vagyok, én is ezért kérdeztem, nálam is a szekrény tetején:)
2018. nov. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Soha nem hozza be az árát. Nekünk is van, azt a kenyeret amit vele lehet készìteni, még soha nem ítéltem ehetőnek.

De sok másra használjuk, pizzatészta, kalácstészta bekeverés, pogácsa, stb. Aztán sütőben kisütni.

Lekvár készítésre is kiváló, a kertből megtermett málna pl. A kenyérsütőben alakul lekvárrá.

Igaz, én mindig használt kétlapátost meresek a hirdetésekben ha az előző tönkremegy. Olyan 10 ezer körül, mert eddig másfél évnél tovább nem tartott ki (nyilván a szekrény tetején nem romlana el).

2018. nov. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!az igazat megmondvamég tavaj emlitette ha volna,ezt is,azt is kipróbálna vele.azóta nememlitette.csak meglepetésre gondoltam.amugy ö az a fajta aki szeret sütögetni.akár kenyeret is.😊
2018. nov. 30. 08:01
 6/15 Wadmalac ***** válasza:

Nekünk egy totál noname jószág van 6-7 éve.

Édesanyám elkísérletezett az összetevőkkel, programokkal jó darabig, míg a kenyérillatú ehető szivacstól eljutott odáig, hogy szép és finom veknik pottyanjanak belőle, méghozzá nem drágábban a bolti félkilósoknál.

2018. nov. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Felesleges pénzkidobás. Nekem 2 is volt, de nem vállt be. A minőség még megfelelt, de a formája nem. Nem lehetett belőle rendes szeleteket vágni. Dagasztásra pedig értelmetlen kenyérsütőgépet használni.

Ha szeret sütni a feleséged, akkor egy robotgépet vegyél. Ami dagaszt,habot ver, krémet kever stb. AS BOSCH jó márka. Kenyeret a robotgéppel dagasztom és a sütőben sütöm meg.

2018. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6. Legalább valami hihetőt írnál ide, mert ezek nem veknit sütnek. Ezek szinte kocka alakú kenyeret sütnek.

Kérdező, ha csak kiakarjátok próbálni akkor a legolcsóbbat vegyed.

[link]

Például ilyet vagy hasonlót, ugyan azt tudja mint a drágább.

2018. nov. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Wadmalac ***** válasza:

"6. Legalább valami hihetőt írnál ide, mert ezek nem veknit sütnek."


Persze, hazudtam, mert te a vekni szóra mindjárt kemencés kenyérformát vársz?

Mint a gyorsbeton. Az is mindenbe beleköt.

2018. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Olyan mint a forro levegovel suto fritoz :)) abbol is van, asszony megveteti azt 2 evig rohad nalunk majd megy szuleimhez mert ok gyujtik a hulladekot.


Egyedul a futogepet nem vittem at hozzajuk mert nem birom el, a kutya szokott rajta aludni ha megagyazok neki rajta.


Konzumidiota sz.rsagok.

2018. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!