Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ez nagyon gáz szerintetek?

Ez nagyon gáz szerintetek?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok és nagyon szeretem a háztartási gépeket, még az is megfordult a fejemben, hogy a karácsonyi pénzem egy részét felajánlom anyunak, hogy lecseréljük a régi mosógépünket. Amúgy a hűtőt, meg a sütőt, meg a mosogatógépet is én választottam annak idején. A szüleim egyáltalán nincsenek oda ezekért a gépekért én meg imádom őket, a szaküzletekben és szupermarketekben is mindig megnézegetem a háztartási gépeket. A mosógépek a kedvenceim:)

2018. dec. 15. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nincs ebbe semmi gáz.
2018. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van valami érdeklődési köre, ez legalább hasznos is! 😉
2018. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
wtf? És egész nap mosogatsz akkor vagy hogyan lehet szeretni egy háztartási gépet?
2018. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit korábban kellett volna kapcsolni,lehetett volna pályázni az Otthon melege programban mosógépre,egy ~100e Ft-os géphez az állambácsi adott volna 30-40e-t,a maradéknak a felét meg te és máris jobban hangzott volna a szüleidnek...
2018. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valaki a villamosokat szereti vagy a menetrendet.

Más a mosógépeket.

Viszont egy régi, de jól működő gépet nem mindig jó lecserélni, mert ha kifogsz egy problémás darabot, az csak ráfizetés.

Bármelyik szerelőt is megkérdezheted, a mostaniakat rövid életre gyártják általában, még a javíthatóságát is jól megnehezítik.

2018. dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!