Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért hókulnak ki a fekete...

Khal kérdése:

Miért hókulnak ki a fekete ruháim mosásnál?

Figyelt kérdés
sziasztok , általában a fekete nadrágjaim kezdenek egyből szürkülni akár 1 mosás után is , használok Perwoolt direkt fekete ruháknak de semmi , legutóbb első mosás után már látszottak a szürkülés jelei a nadrágomon , ilyenkor mi a teendő ? talán a mosógéppel van a baj vagy hogyan kéne kezeljem a fekete ruhákat?

2018. dec. 17. 16:59
 1/7 repulo ***** válasza:
Árulnak fekete ruhákhoz külön mosószert, pl. Perwoll Black Magic, de van többféle is.
2018. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 repulo ***** válasza:
Upsz, figyelmetlen vagyok, bocsi!
2018. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Perwoll az nem jó fekete ruhákra.
2018. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alacsony hőfokon mosni kimondottan feketére való mosószerrel. Évekig használtam perwollt, pont azért, mert a ruhatáram 99%-ban fekete, de: vagy megszoktam hosz szürkülnek a cuccaim, vagy tényleg kevésbé szürkülnek mióta színes ariel kapszulát használok.
2018. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 repulo ***** válasza:

Szerintem az utólagos festés miatt lehet, aztán nem fixálják a festéket rendesen.

Az ősök a festett ruhákat festés után ecetes vízzel mosták, ne adj isten még főzték is első alkalommal.

2018. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3. kommentelő

Szerintem jó a Perwoll , többen ajánlották és ez direkt fekete ruhákra van , csak nem értem hogy nálam mi a helyzet

2018. dec. 17. 18:45
 7/7 repulo ***** válasza:
Az mint nálunk, itt is szürkülnek. Ami nem, az a nagyon fekete farmerom, da az meg másként kényes, minden szirsz.r rögtön meglátszik rajta.
2018. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!