Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi AWT205 mosógépem...

Zanussi AWT205 mosógépem mosáskor a programkapcsolója megáll. Mi lehet a baja? 3-szor is rá kell segítenem, tovább kell tekernem, hogy mosson, ma már nem centrizett, csak ha újra visszatekertem.

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 22:05
 1/5 anonim válasza:
nekem azt mondta a szerelő, berozsdásodott a kapcsolója. Ha nem tekertem volna, napokig (időtlen időkig) "elmosott" volna nekem is
2010. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És mi lett a kapcsolóval? Ki lehetett cserélni? És ha igen mennyibe került?
2010. jún. 27. 22:33
 3/5 anonim válasza:

hát, igazság szerint már használtan vettük a gépet, sokat romlott nálunk is a vizes lakás miatt, pláne fürdőben, nem is volt ott fűtés. Aztán lett más baja is, (valami kigyulladt benne, aztán tönkrement a fűtőszár is) így lecseréltük.

Ha felnyitja a szerelő és belenéz a gomboknál, akkor fog kiderülni, mekkora is a baj. Lehet, hogy neked csak beragadt, mert ráfolyt valami, vagy csak tisztítani kell, az enyémet már megette akkor a rozsda.

Nézesd meg. Érdekes, mert nem nagy ördöngősség, komolyabbnak gondoltam én is a mechanikáját felnyitás előtt.

előző voltam

2010. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sz@r helyzet, mert a programkapcsoló a gép árának 40%-a.

Ezért nem rossz módszer, hogy továbbforgatod, vagy megnézeted, hátha kis hiba.

Azt tudod, hogy 6000 Ft csak a kiszállás?

2010. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem olcsó a kiszállás, de az egyik ismerősünknek a testvére mosógép szerelő, így egy 1000-sel megúsztam. Csak dugulás volt szerencsére.
2010. júl. 9. 08:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!