Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Venni szeretnék egy fritőzt,...

Venni szeretnék egy fritőzt, van valami amire figyelni kell ezeknél, illetve az olaj nélküli mennyire jó?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Az "olaj nélkülibe" is kell legalább egy kiskanál olaj. A feleségemnek is olyan van, amiben egy kar forgatja a beletett dolgokat minimális olajjal. Sajnos az olajpára érdekes módon mégis bekerül a motortérbe, ahol elgyantásodik és ki kell cserélni a motort, erre már kétszer sor is került olyan 2 x8 ezer Ft értékben, most a harmadik motor van benne. A készülék nagy, egyes részei nem moshatók mosogatógépben, ennek megfelelően rondán elgyantásodnak, hiszen az olajat nem lehet mindenhonnan kitörölni belőle. A matematikai összegzés: vagy a gépre költi az ember a pénzt, vagy az olajra.
2019. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Előző hozzászólónak üzenem, hogy rossz modellt választott, mert nekünk is olaj nélküli van és semmi baja, pedig nem ma vettük. Ebbe nem is kell olajat tenni, de mi meg szoktuk kenni olajjal az élelmiszert mert úgy nagyon fincsi ropogós lesz. :)
2019. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem már a sokadik fritum van, olajjal sütőt vettem mindig, de amit tudnék tanácsolni, olyant vegyél, aminek kivehető a tartálya, mert a tisztítása egyszerűbb.
2019. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem philips airfryer-em van ami hasonló technológiát használ.

nagyon szeretem, tök jól dolgozik, mindent meg lehet benne sütni.


Az első válaszoló valszeg a tefal termékét vette. Sajnos az tényleg rossz konstrukció - rossz irányba indultak a tervezők.


Sosem fogok már olajos fritut venni.... Nem is értem hogyan lehet több lier olajban áztatott kajákat megenni.


Lehet, hogy drágábbak az olajnélküli sütők, de csak gondoljatok bele mennyi olajat használtok el - adjátok össze az árát és ki fogja dobni a matek, hogy van az a kajamennyiség ami felett jobban megéri az olajnélküli cucc.


Ja és a faék egyszerűt kell venni! Nem kell bele mindenféle keverőlapát, meg digitális küty-mütty.

Időkapcsoló és hőfokszabályzó oszt jónapot. Minél kevesebb okosság van benne annál meghibásodásbiztosabb.

2019. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha olajjal működőt veszel, szerintem mindenképpen a döntött aljút vedd, abba fele annyi olaj kell, és persze nagy előny,ha van leeresztő cső, sokkal könnyebb tisztítani
2019. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem használok hozzá olajat. Szeretem. Mindent el lehet készíteni benne.
2019. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5. válaszoló: nekem korábban olajleeresztős volt és el is dugult. Szerintem a legjobb, ha szétszerelhető, kivehető a tartálya.
2019. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!