Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szétszedtem a hajvágógépet...

Szétszedtem a hajvágógépet kitisztítani majd összeraktam, de félek beinditani?

Figyelt kérdés
Egy Babyliss nevezetű hajvágógépet szedtem szét, kicsavaroztam azt a 2 csavart majd azt a fehér műanyag tartót is leszedtem + még ami azon volt alátét és egészen a szűrőig(puha szivas) kiszedtem,azt is megtisztítottam majd visszaraktam. Jól összeis passzolt minden, de félek attól hogy valami zárlatos lett?? Lehet valami baja vagy merjem nyugidtan bekapcsolni?
2019. jan. 26. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mered bekapcsolni, akkor dobd ki, legalább tisztán repül a kukába.
2019. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De most komolyan lehet valami baja? Nem értek hozzá
2019. jan. 26. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen kérdések, amire válaszolni méltóságon aluli.
2019. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szirty ***** válasza:

Lehet baja, vagy lehet hogy jó. Mi itt nem tudjuk pontosan mit műveltél vele.


Ennyi erővel autó fékpofákat is cserélhetnél aztán megkérdezhetnéd hogy miután (szerinted) minden ok volt szerelés közben merj-e közlekedni vele.

2019. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem értesz hozzá, minek szedted szét? <facepalm>
2019. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tedd le az asztalra

kapcsold be és utána dugd be!

Így ha baj van csak kihúzod és nem fog agyonvágni.

2019. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha csak a vágórészt szedted szét akkor attól nem lesz zárlatos-max.a motor működni fog de a penge nem fog mozogni,rezegni stb. ha rosszul raktad össze.

Ezek a kütyük már annyira kiforrottak,régóta gyártják,fejlesztik őket hogy rossz összerakástól nem lehetnek életveszélyesek(gondolom a nagy része eleve műanyag,a vágórész fém része talán nem is érintkezik fémesen a motorral)-szerintem épp ahoz kellene szaktudás hogy valaki direkt rázóssá tegye némi átdrótozással...

2019. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. jan. 29. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!