Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tudtok bevált mosó-szárítógépe...

Tudtok bevált mosó-szárítógépet ajánlani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jobb ha külön van, de annyira picike a lakásunk, hogy tényleg nem tudjuk besakkozni a két külön gépet. Van valakinek bevált márka, típus?

Előre is köszönöm!


2019. jan. 27. 11:47
 1/7 anonim válasza:
35%
Amit én tudok javasolni az csak a BOSCH. Semmi más. Minden ismerősömnek az van soha semmi gond nincs vele nekünk minden bosch. A típus az függ az ártól is mennyit szánsz rá.
2019. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Privileg van.

Mivel ez a Quelle sajátmárkása volt,az AEG gyártotta.

Ha valaha vennék hosszútávra háztartási gépet,én AEG-et vennék,és kimennék érte.


(A nyáron voltam a svédországi Malmőben,és láttam,hogy mennyivel mások ott pl. a Whirlpool mosógépek,mint nálunk.

A gyártóknak mi még mindig "Kelet~Európa" vagyunk.)

2019. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Az EUDORA készített anno jó minőségú mosó/szárítőgép kombót "Luftikus" néven. A mostaniak sajnos nem sokáig húzzák és az áramot zabálják, hiába az A, A+, A++, stb. parasztvakítás. A szárító üzemeltetése nem éri meg, főleg huzamosan. Nekem volt anno kondenzációs és hőszivattyús is (külön szárítógép) de örültem, hogy el tudtam adni. Ráadásul igazán hatékonyak csak kb. 1200 centri fordulattól felfelé! Az meg a ruhának, mosógépnek, sőt az épületszerkezetnek sem tesz jót (ha emeleten laksz) 800-as centri max. aztán meg kell várni amig a rucik megszáradnak. Az hogy "lágyabb" a ruha... nem éri meg az extra villanyszámlát. Sok ruhatipus nem is bírja a gépi szárítást, ami koptatja-zabálja a ruha szövetét.
2019. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akármennyire is nem éri meg a szárító, annál bármi jobb mint folyamatosan kerültetni a teregetőt, egy kisbaba mellett pedig szinte folyamatosan megy a mosógép. A bodykat, kis pamutruhácskákat szerencsére lehet szárítani, nekünk pedig abból van a legtöbb.

2019. jan. 28. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják, ami mindenre jó, az semmire nem jó, és ezekre a gépekre különösen igaz.

Én is körbejártam a témát, mielőtt választottam, de a kombinált gépeket nagyon nem ajánlják.

Nálam sincs hely, viszont ezeket lehet egymásra tenni, sok helyen így van. Még a használati útmutató is írja.

Függőlegesen biztosan van helyed. Meg gondolom mosógéped is van jelenleg.


Akinek nem hasznos, az nem tudom, mit vár egy szárítógéptől.

Nem azért vesszük, hogy áramot spórroljunk!

Hanem mert még egy szárítónak sincs hely a kis lakásban, vagy mert penészedik a ház a nedvességtől...

Én mondjuk évek óta kintre teregetek, de most, hogy hetekig nem ment 0 fok fölé a hőmérséklet, nem tudtam mosni... Idebentre nem teregethetek, szóval rendeltem egy gépet.

Meglepő volt, hogy a Media Markt most olcsóbb, mint az edigital. Eddig pont fordítva volt. Szóval megrendeltem, kihozták, azóta pedig mindig üres a szennyeskosár, nem csak hétvégente mosok, nem várok a jó időre, stb.

Ja, nem csak mínuszokban nem tudtam mosni, hanem esős időben sem, mert nem volt értelme kiteregetni a párás időben, ha napokig esett.

2019. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nincs helyünk függőlegesen sem. Mi is elég jól körbejártuk a témát, tudom hogy lehet egymásra is építeni, de nem tudjuk kivitelezni. Mi sem bentre, sem kintre nem tudunk teregetni. Bent a két gyerek állandóan lepakolja, ha nem figyelek oda egy másodpercre. Ha meg rácsukom az ajtót, olyan pára lesz a szobában, hogy folyik az ablakokon. Kintre meg azért nem, mert az egyik oldal az utca felé néz, oda én ki nem teszem a babaruhákat, a másik oldal pedig közvetlenül a folyosóra nyílik, ahol a szomszédok nem férnének el a szárítótól. Úgyhogy nem maradt más megoldásunk, mint kombi gépet venni.
2019. febr. 2. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!