Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új mosógép miért ilyen kevés...

Új mosógép miért ilyen kevés vízzel mos?

Figyelt kérdés

Tegnap vettünk egy Candy felültöltős mosógépet, egy 2 órás programot próbáltam, de a ruhák piszkosak maradtak, voltak olyan ruhák, amiket szárazon vettem ki.

Visszatettem, másik program, ment 1,5 órán át, leállítottam, belenéztem a dobba és a ruhák éppen csak nedvesek voltak.

Víztakarékosnak írja az igaz, de azért ez nem hiszem, hogy így rendben van, mit csinálhatok rosszul?


2019. jan. 31. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

de, ilyen a viztakarékos.

modern, keveset fogyaszt..

2019. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De akkor mitől lesz tiszta a ruha?

Mert nem lett az sajnos.

2019. jan. 31. 13:56
 3/14 anonim ***** válasza:

nem tudom.. nekunk 18 eves a gepunk par hete csinaltam meg, (csapagyak lengéscsillapító csere etc) pont ezért, mert a fene akar szórakozni a takarékoskodással.


azt nem tudom hogy ebben ez mennyire normális, de a víz szintjét lehet emelni a pneumatikus érzékelő állításával, bár ez belül van így a garnanciának nem tesz jót.

mosogatógépnél én csináltam mert az javíthatatlan volt és olyan takarékos gépet kaptunk ami koszosra mosogatott.. most tökéletes.

2019. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valami gond lehet vele, mert attól, hogy víztakarékos, még ki kellene mosni a ruhát. Garanciális, jelentsd be a hibát.
2019. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális jelenség. Sajnos az EU mindent bekorlátoz aminek az lett az eredménye, hogy a mosógép olyan kevés vizet használ hogy már nem is mos, a porszívó meg olyan gyenge hogy nem szív, a hűtő meg lassan fűt, mert több benne az elektronika mint a hűtőgáz.
2019. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

meg annyi mert szóltam már hozzá hogy azért én bejelenteném mint hiba mert valamennyire ki kellene mosnia..

de mint írtam nincs az a hatásfok.. munkás ruhát nem mosunk új gépben, modern ember nem dolgozik, így a modern gépe nincs erre felkészítve.

2019. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, bejelentjük mindenképp azért.

Eddig egy hajdu energomatunk volt, jó sok víz elfogyott az igaz, de nagyon szerettük, mert minden tisztán került ki belőle. Még a munkásruha is :)

2019. jan. 31. 14:21
 8/14 anonim ***** válasza:
na igen, az embereim is az energomatra esküsznek :) Én spec nem végzek fizikai melót mert én vagyok az értelem, ők meg erősek, de néha tiszta kosz tudok lenni, azért őrizzük a 18 éves gépet (mondjuk ez egy LG direct driveos csoda) mert ez még a koszossal megbírkózik.
2019. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 repulo ***** válasza:
Hát nemtom, nekünk egy mindenhol lefikázott Ariston Hotpoint van, 40 fokon a retkes melós göncöt 40-50 liter(már nem emlékszem pontosan a leírására) vízzel tisztára mossa tele dobnál is.
2019. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2019. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!