Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kombinált hűtő sosem kapcsol...

Kombinált hűtő sosem kapcsol ki, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
folyamatosan megy és a hűtő részben is enyhe fagyás van, leolvasztottam teljesen, kitakaritottam, de továbbra is folyamatosan hallatszik az enyhe zúgás tehát hogy sosem kapcsol ki. szerintetek szerelőt hívják vagy csak valami banális oka lehet? egyébként indokolatlanul nem nyitogatjuk a hűtő ajtót és már több napja nem kapcsol ki
2019. ápr. 2. 14:35
 1/5 Bubuka508 ***** válasza:
Elromolhatott a hőfokszabályzója. Ha garanciás, jelentsd be, ha nem az, nézze meg írástudó ember és cserélje ki benne a szabályzót.
2019. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja valszeg a hőfokszabályzó kukult meg.


a mienk már nem volt garanciális, 12 ezerért csinálta volna meg a szerelő.

vettem a zobiban 900-ért egy kapcsolóórát és azzal szabályoztam a továbbiakban :D

2019. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) mindenképp megnézetem valakivel. nem garanciális sajnos
2019. ápr. 2. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb 2000 ft egy hőfokszabályzó, érdemes kicserélni.
2019. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2019. ápr. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!