Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Siemens WM 2007 valaki tud...

Siemens WM 2007 valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az albiba, ahova költöztünk ilyen régi mosógép van, az én modernemet nem hozhattam. Valakinek lapul esetleg egy használati útmutatója hozzá, vagy tud segíteni, mit hogyan csavargassak rajta, ha mosni szeretnék? Köszönöm
2019. ápr. 15. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A fotók alapján könnyen használhatónak tűnik:

[link]

[link]

Programtáblázat nagyítva:

[link]

Centrifugajelzést ismered gondolom.

A hőfokkapcsolót ezeknél nem tudom, hogyan kell értelmezni, mert adott egy hőfok a táblázatban és van külön egy állítógomb is.

Utóbbi korlátozza az előbbit?

Ha valakinek volt hasonló logikájú gépe, talán tudja a választ.

2019. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ami van az albérletbe gép, azon csak 2 db tekerős gomb van, mint a második képen, semmi más, felirat sincs az ellenkező oldalon sem. Ez alapján megpróbálom kitapasztalni, hogy mi mit jelenthet! :)
2019. ápr. 15. 16:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy ki van törve egy rész a gépből, szerintem ott volt a programtáblázat anno. Így már sínen vagyok.
2019. ápr. 15. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!