Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek is hamarabb...

OrsolyaBug kérdése:

Szerintetek is hamarabb tonkremegy egy mosogep ha minden egyes nap hasznalva van, vagy nem art neki?

Figyelt kérdés
Az alberlom jelezte , hogy a regi mar meglevo mosogep nem sokig birja, mivel tenyleg az mondtam is hogy szivesen veszek persze egy ujat, de mivel tudom h minden egyes nap hasznalja, mondtam hogy nem cserelnem csak emiatt evente,

2019. ápr. 17. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Húdejó lenne a bérlőd lenni!

én nem vagyok ilyen jól eleresztve, ha valami van a lakásban vagy megcsinálom vagy veszek újat, semmire sem költ a tulaj...


Nade a kérdésre a válasz:

Egy teljesen alap mosógép is elég sokat kibír, nálam 9 éves és tökéleetesen működik (kopp kopp kopp)!

Csak már kicsit csúnyácsska, mert az itteni víz megtette a hatását és több helyen elkezdett rohadni. (mindennel ez van, nagyon kemény víz van errefelé)


Sokszor használom én is, mert emberek között, irodában dolgozom, jól kell kinéznem és nem mehetek büdös ruhákban.

Mégis bírja!

Mondom: egy teljesen alap felültöltős Fagor gépem van!

Ennél már csak a forgótárcsás volt olcsóbb!


Évente nem kell mosógépet venni, csak akkor ha annyira elromlik, hogy nem éri meg megjavíttatni!


Ha rendeltetés szerüen használja (tehét 1-2-3 ember szennyesét mossa) akkor nem szabad tönkremennie évente!


Barátoméknál 4 gyerek van (8-11-13-18 évesek).

Szerinted mennyit mosnak? ők sem cserélgetik a gépet állandóan....

2019. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, hamarabb.

Adott üzemóraszámra tervezik, valaki ezt 10 év alatt éri el, valaki a garanciális idő után fél évvel.

Nem jelenti azt, hogy azonnal elromlik, szétesik, de várhatóak meghibásodások (elszakad a szíj, elkopik a szénkefe - ez utóbbi, ha nem cserélik ki időben, tönkreteszi a motor kommutátorát).

2019. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
50%
Teljesen mindegy mire tervezik. A használat során elhasználódik.
2019. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogyan használják, de természetesen igen.

Az albérlő meg vegyen magának sajátot, ha nem tetszik ami van. Nehogymár kinyald a se..ét is.

2019. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!