Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Parkside termékekhez lehet...

A Parkside termékekhez lehet kapni alkatrészeket? Parkside PHD110 magasnyomású mosóhoz jelen esetben

Figyelt kérdés
Nos lenne egy magasnyomású mosónk amihez szeretnék habfúvókát, de csak karchert árulnak ami szerintem nem jó hozzá... belehet szerezni valahol hozzá habfúvókát?

2019. ápr. 30. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Felhivod holnap Lidl ügyfélszolgálat és megkérdezed
2019. máj. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen színű az a cucc? Sárga? Akkor nagy eséllyel a Kärcher gyártja, szóval, ha a Lidl ügyfélszolgálat nem tud segteni (szoktak tudni, csak az Aldi ügyfélszolgálata jobb, mint a Lidlé, ha az élelmiszerbolthálozatokat nézzük), akkor bebattyogsz egy Kärcher szaküzletbe és rápeóbálod.
2019. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Így néz ki a miénk: [link]

Mivel ugye találtam a tescoba kaercher habfúvókát csak nem mertem megvenni mivel nemtudom hogy jóe rá

2019. máj. 1. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, találtál hozzá?
2021. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!