Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ez a ciripelő hang AEG mosógép...

Ez a ciripelő hang AEG mosógépnél normális? (Videó)

Figyelt kérdés

[link]


1 hónapos gép, első pár mosásnál nem hallottam, most elkezdte, van hogy hangosabban, van hogy halkabban.


Nem tudom ez a nyüszítő hang normális, vagy sem.



2019. máj. 5. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém ennél jobban nyüszített,de azért mert a beállításnál nem lettek kiszedve a gépből ami le volt írva a leírásban,még jó hogy nem ment tönkre a dob :) Lehet a tiédben is maradt valami,nincs jól beállítva,szerintem a dob hangja.Meg rendesen kell hogy álljon a talajon is,lábak rajta legyenek.Igaz az enyém más típus.
2019. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem normális
2019. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Ez valami nem betervezett súrlódás két alkatrész között a motor ékszíjhajtásánál. Érdemes kihívni a szervizt, garanciális.
2019. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az ütemes hangra gondolsz?

vagy a háttérben lévő folyamatos, változó hangmagasságú hangra?


a második az normális! A villamos motor szabályzó elektronikának és a motornak a hangja.

2019. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:
0%
Play error...
2019. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

"Play error..."

Nem ez volt a kérdés.

2019. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ez szériahiba.
2019. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:
56%

"Play error..."


"Nem ez volt a kérdés."


Meglep-e, hogy ez nem a válasz a kérdésre, hanem további támogatás kérése a kérdés megválaszolásához?

2019. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!