Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Játék közben elmegy a monitor...

Lajos Lajos kérdése:

Játék közben elmegy a monitor képe. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nagyon sok játékkal játszottam, illetve most játszok egy úgy nevezett "nagy játékkal" amihez igen csak elkell a gép, viszont a monitorom elég régi. BENQ G2220HDA. A lényeg annyi, hogy amikor bekapcsolom a játékot bootolás után, 1-2percig megy majd utána a monitorom beadja a törölközőt. Viszont rákötöttem tv-re azon nagyon remekül megy, megállás nélkül. Gondoltam, hogy túl melegszik, vagy vga hiba vagy felbontás, de nem jöttem rá hogy igazán mi lehet a probléma illetve, hogy tudnám orvosolni azonkívül, hogy új monitort vennék. Szóval röviden, amióta ezzel a nagy játékkal játszok, amikor elindítom a monitorom "no signal"-t ír. Illetve, ha előtte bevolt kapcsolva ez a játék és más játékkal játszok akkor ott is elmegy a monitor néha-néha, de nem teljesen. Több VGA kábellel is próbálkoztam. Valaki tud esetleg segíteni?


W7 op

I5-6500 3.20

nv 1050 Ti 4GB

8gb Ram



2019. jún. 17. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tv-en mukodik es monitoron nek, egyertelmu a monitor a hibas.

Tulmelegszik vagy valami cinezesi hiba lehet es az alkatresz felmelegszik, mar nem erintkezik es szunetel a kep.

Vegyel egy komolyabb monitort.

2019. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!