Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Csobog a hűtő, nem hűt, mi a...

Csobog a hűtő, nem hűt, mi a baja?

Figyelt kérdés
leolvasztotuk,hogy takarítsuk,de már nem hűt csak csobogó hangot ad.

2019. jún. 26. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit elrontottatok, ha csobogó hangot ad ki akkor folyik.

Szerintem hívjatok hozzá szerelőt vagy egy ismerőst aki ezzel foglalkozik.

(A miénknél testvérem valamit rosszul tett vissza ezért dobhattuk ki.)

2019. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csobogó hang előfordul hibátlan hűtőgépnél is.

Ha pedig megsértettétek volna a keringetőrendszert, akkor elillan a gáz és már semmi nem csobog.

Továbbá lehet olyan is, hogy túl melegben nem hűt egy gép, de lehet, hogy csak öregebb gépeknél fordul elő, valamikor magam is találkoztam ilyennel.

De az úgy volt, hogy dolgozott rendesen, aztán egy kánikulában csak úgy elengedte magát és leolvadt. Kompresszor dolgozott, de nem ment semmire. Később meg tökéletesen működött.

2019. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is melege van a hűtőnek. Nálam is kiad ilyen csobogó, kattogó, zümmögő hangot. Ilyenkor én egy szobai ventilátorral is segítek neki, hogy tudjon a hátulja szellőzni. Jobban is hűt azóta. Sajnos 31 fok van mostan is, N klímaosztályú a gép, ez már nem a legjobb sajnos. Ki gondolta volna, amikor véve lett, hogy ilyen trópusi nyarak lesznek. Én nem.
2019. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!