Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol találok alkatrészt a...

Hol találok alkatrészt a porszívóba?

Figyelt kérdés
Samsung sc9560 porszívó csöve eltört. Nem az a rugalmas hanem az amin van egy csúszka is. Illetve a padló/szőnyegtisztító fejet is ki kellene cserélni, tehát tulajdonképpen azt a részt, ami lecsatolható a porszívóról azt mind ki kellene cserélni. Néztem webáruházakban, de ehhez a típushoz nem találtam semmi olyat ami kell. Tudnátok segíteni?

2019. jún. 30. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajna szinte semmelyikhez nincs ilyen alkatrész.
2019. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 KZ67 válasza:

Nekem se egyszerű noname van, és a porzsák nélküli részt EGYBEN SEM tudták cserélni (egy repedés meg egy tömítés hiánya miatt).

Kb a porszívó árának feléért (!!!) vállalták, hogy várólistára tesznek, ha lesz ilyen behozott gép, aminek pl a motorja lesz rossz, és abból átteszik a porgyűjtőt. Vicc! :-(



Esetleg itt nézz körül, érdeklődd meg, ha nincs a weben kint:


[link]


vagy


[link]

2019. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2019. júl. 3. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:

a mediamarktnak van valami ilyen alkatrészpótlási szolgáltatása (bár nekem nem tudtak segíteni egy kézimixerrel kapcsolatban), meg még ez:

[link]

2019. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Itt nagyon sok minden megtalálható,( mi is pótoltunk innen már több dolgot):

Domado 1023 Budapest, Török u. 3. +36-70-602-0373

2019. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!