Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Régi fagyasztó ki-be kapcsol....

Régi fagyasztó ki-be kapcsol. Mi a probléma?

Figyelt kérdés
Régi 125 literes Lehel fagyasztó, ki-be kapcsolgat, 10-15 percet megy, majd 5-10 percet pihen. Az igazat megvallva sok minden nincs most benne, a 3 fiókból az alsó van tele húsokkal, a középsőben egy mirelit, a felsőben meg semmi sincs. Lehet ez a probléma, s tele kellene rakni? Mondjuk most lesz sárgabarack is rengeteg, aminek egy részét be tudom rakni. Remélem akkor rendbe jön.
2019. júl. 2. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehezen tartja a hőmérsékletet, valószínűleg kezd tönkremenni. Ez szokott az első jele lenni annak, ha vége a fagyasztónak/hűtőnek, a meleg nyár sajnos legyilkolja régebbi darabokat (nem véletlenül vesznek az emberek nyáron hűtőt/fagyasztót, télen pl. szinte nem is fogy).
2019. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na, az nem jó jel. :( Köszönöm a választ.
2019. júl. 2. 14:33
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk most picit feljebb is van tekerve.
2019. júl. 2. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Este is ezt csinálja, mikor hűvösebb van, vagy csak melegben?
2019. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hűvösebb időben érdekes nem kapcsolgat ki-be. Most olvasztottam le, előtte lényegesen sűrűbben kapcsolt, általában évente szoktam leolvasztani. N klímaosztály, de 28 fok van bent.
2019. júl. 2. 14:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Szellőzésére gondoltam még, hogy az is gond lehet.
2019. júl. 2. 14:38
 7/8 anonim ***** válasza:

N klímaosztályos +32 fok külső hőmérsékletig képes hűteni, ezért mindenképpen többet működik most.

A fagyasztó hátfalát ha lehet, minél jobban szabaddá kellene tenni, mellette ne legyen szekrény és ne legyen teljesen rátolva a falra. Persze ha nincs hely, akkor ezt nem lehet megtenni.

2019. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak ennyi a probléma? Van egy kombi hűtőm is, az például órákig képes menni ilyenkor, “morog, zümmög” is rendesen. Az meg SN klímaosztályú. Borzalmas melegek vannak mostanság. Lehet egy N-ST klímaosztályú fagyóra, hűtőre kellene beruháznom egyszer.
2019. júl. 2. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!