Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosogatótablettával...

Kazsemestor kérdése:

Milyen mosogatótablettával kellene mosogatnunk?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves siemens mosogatógépünk. Használunk hozzá vízlágyítósót és öblítőt is de kb bármilyen mosogatótablettát is használunk,az üvegpoharak belsején sokszor rajta marad a mosogatószerből valamennyi,apró szines szemcsék...Gyárilag a Finish-t ajánlja a gép,de a Quantum Max akármi is ilyen vele. Eddig a Jar Platinum Plus a legjobb,de még ott is előfordul néha a maradvány. A német áruházak saját márkás termékeit nem próbáltuk még ki,de azokhoz nem fűztem sok reményt. Ki mit használ siemens géphez?Vagy mit csinálunk rosszul,mit tegyünk mást bele? Ja 2havonta kap mindig egy Finish géptisztító mosást is...Köszi!

2019. júl. 8. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Sunlight a legjobb.
2019. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aldi sajátmárkás. Anno neten keresgéltem, valami teszten azt hozták ki az egyik legjobbnak, szóval kipróbáltuk, bevált.

Annyi, hogy bár elvileg minden-egyben tabletta, de én azért időnként beleöntök egy doboz sót a rend kedvéért, meg a lötyitartályt is feltöltöm.


Még az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy nem megfelelelően rendezitek el az edényeket, és nem tudja megfelelően átöblíteni? A belső szűrőket tisztítjátok rendszeresen?

2019. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek a tesztek addig megbízhatók, amíg az ár nem része a vizsgálatnak.

Nekem az aldistól karcos lett az összes poharam :(

2019. júl. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű nem megfelelő a só és/vagy az öblítő beállítása. Illetve használj gépi folyékony mosogatószert. Sokkal jobb, nem karcol, nem marad fehér réteg a poharakon/edényeken mert szinte ahogy a vízbe ér már oldódik is.
2019. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!