Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Klímánál mi értelme a DRY...

Klímánál mi értelme a DRY funkciónak?

Figyelt kérdés
Régi On/off GENEX klíma. Van rajta ugye ez a párátlanító funkció, én semmit nem veszek észre, ugyanúgy működik, mintha hűtő üzemmódra, s alacsony ventilátorfordulatra állítanám, több kondenzvíz se csöpög ki a kültériből. Ezt egyébként azokban a fülledt júniusi napokban próbáltam. Szerintem parasztvakítás ez a párátlanító funkció. Amikor albérletben laktam ott egy inverteres gép dolgozott, de ott se volt számottevő a különbség. Ezért nem értem.
2019. júl. 9. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

"Van rajta ugye ez a párátlanító funkció, én semmit nem veszek észre, "

Nem a mi hibánk, nem tudunk neked segíteni ebben.

Egyébként párát von el a hűtött helyiségből.

Ha nem működik, azt se tudjuk jobbá tenni.

Én kb. 5 perc után látom a páratartalom mérőn, hogy elkezd az érték csökkenni.

2019. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D.O.81 ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ezt nagyon jól látod. Ebben az esetben a ventilátor alacsony fordulatszámon jár a beltérin, míg a kültérit folyton járatja a vezérlés. Ennyi a párátlanító funkció.

Hűtés üzemben a készülék ugyan úgy szárítja a levegőt. Az egyetlen különbség a ventilátor fordulatszámában van.


Üdv.

2019. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!