Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baja a hajvágómnak,...

Mi lehet a baja a hajvágómnak, hogy ha feltöltöm és pár napra rá lemerül úgy, hogy alig vágja a hajat?

Figyelt kérdés
Mikor megvettük heteket bírt ,de ma már csak úgy lehet használni,hogy ha töltőre rakja az ember úgy szépen vágja a hajat. Gondolom gondoljátok,hogy aksis a hajvágó mert leírtam,hogy fel lehet tölteni. Legközelebb olyat veszek ami nem aksis hanem vezetékes.

2019. júl. 14. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az olcsó hajvágókba mindig gagyi akksikat raknak, ez várható volt.
2019. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
10 ezres philips az enyém. Nem gondolom úgy,hogy gagyi ,de ha ennyiért ez gagyi akkor javíts ki !
2019. júl. 14. 19:36
 3/16 anonim ***** válasza:

Gondolom gondolhatod, hogy kipurcant az akkuja, ilyen megesik.

Régebbi típusok, de még sok mai is Ni-MH akkuval működik 2xAAA vagy 2xAA méretben.

Nekem is van egy bevált típus, amiben akkut is cseréltem, méghozzá a forrfüles akkut normál akkuval pótolva, magam forrasztottam rá kivezetést. Persze csak óvatosan, nehogy túlmelegedjen, nem is lett baja.

2019. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem merném ezt mondani,hogy kipurcant az aksija mert akkor eleve nem is kellene,hogy működjön még akkor is,hogy ha rajta van töltőn. Nem merném ezt tutira mondani ,hogy meghalt az aksi.
2019. júl. 14. 19:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem a készülékre mondtam, hogy gagyi, hanem az akksira. Amúgy meg 10 ezer forintért ne várj sokat. Én pedig simán kimerném jelenteni hogy az akksi meghalt.
2019. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
értem,hogy ki mered jelenteni ,de akkor működni fog ugyanúgy a hajvágó,hogy ha töltőről vágom a hajam ? Vagy egyszer csak meghal és hiába van töltőn nem fog működni ? Nekem ez volt az első hajvágóm szóval nem tudom,hogy mit várjak a jövőben tőle.
2019. júl. 14. 20:00
 7/16 A kérdező kommentje:
kb. fél éve így vágom a hajamat,hogy töltön van és vágja.
2019. júl. 14. 20:00
 8/16 anonim ***** válasza:
Működni fog töltőről, igen
2019. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha végleg bekrepál, vagy keresel valakit aki akkut cserél, és használod tovább, vagy kidobod a kukába. Nem tudom mit kell annyit értetlenkedni ezen.

Azt a pápa se tudja megmondani hogy mikor robban le végleg.

Akár most is cseréltethetsz akkut benne.

Ha miskolci vagy akkor keress meg, meg is csinálom neked.

2019. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok Miskolci . Lehet,hogy nem sajnos ,de ebbe ne menjünk bele. Azt nem tudom felfogni,hogy ha az aku meghalt ,hogy működhet tovább ,hogy ha tölteni ráteszem és megy tovább használni lehet az egész gépet . Nekem amúgy így megfelel nem akarom lecserélni így ha működik töltővel együtt .
2019. júl. 14. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!