Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MI 10T Pro vagy Huawei...

Xiaomi MI 10T Pro vagy Huawei P30 Pro vagy Samsung Galaxy A71 vagy TCL 10 Pro?

Figyelt kérdés

Ezekkel szemezek, képtelen vagyok dönteni.

Xiaomim és TLC-m sosem volt még.

Most a Honor 9-emet szeretném lecserélni.

Szerintetek?



2020. nov. 14. 09:51
A kérdező szavazást indított:
Xiaomi
Samsung
Tcl
Huawei
7 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy Samsung Galaxy S20 FE
2020. nov. 14. 10:00
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Mi10T Pro vs A71🤔 kb olyan mintha az audit hasonlítanád össze a trabantal.

Ezek közül egyértelműen a Xiaomot ajánlom, a felsoroltak közül ebben van a legerősebb proci, a legnagyobb akksi, 144hz kijelző, legjobb kamera. Mindenképp megéri a Mi10T Pro.

Nekem is honor 9em volt, én a sima Mi 10et vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve, ég és föld a különbség

2020. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valóban kellemes a 144Hz, de azt tegyük hozzá, hogy IPS panel, nem (AM)OLED. Én nem szívesen váltanék már vissza OLED-ről.

Ettől eltekintve egy kíváló mobil, és összességében messze a legjobb a fent felsoroltak közül.

2020. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Pont én is azért gondolkodom rajta, mert IPS-es...

Hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, melyik legyen.. 😅

Az A71 ennyire kevés a Xiaomihoz képest?

2020. nov. 14. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, IPS, viszont a honor 9nél jobb panel van benne.

Az A71-ben csak egy snapdragon 730 dolgozik, míg a Mi10T Pro-ban az idei csúcs, snapdragon 865. Mindenben gyenge az A71, egyszerűen nem éri meg a Xiaomihoz képest.

Én azért vettem sima Mi10-et mert nekem kellett az amoled, valamint a hajlított kijelző. Esetleg ajánlom még a Oneplus 8T-t

2020. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, mostmár csak a P30 Pro és a Xiaomi között vacillalok. A Huawei jobban tetszik az edge miatt, a xiaomi meg erősebb telefon...😂
2020. nov. 15. 09:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Hosszútávon a xiaomi éri meg jobban. Jelenleg android 10 van rajta de fixen megkapja a 11 és 12-t is, a p30 csak a 11et fogja már megkapni. Akksiban is nagyobb a xiaomi, kamerája is jobb, szerintem nem bánnád meg
2020. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megrendeltem a xiaomit. Elvileg szerdán érkezik. :)
2020. nov. 16. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!