Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi Note 10 pro telefonnál,...

Redmi Note 10 pro telefonnál, kb 3 napja ( talán a legutóbbi frissítés óta ) azt csinálja, hogy egyszercsak lenémul az értesítés hangok: messenger, viber. Újraindítás után megint jó egy pár óráig, aztán újból ez van. Mi lehet a baj ? 4 hónapos a tel

Figyelt kérdés

#Redmi Note 101 pro értesítés hang
2021. nov. 18. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
felfog robbani
2021. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tippelnem kéne azt mondanám hogy volt egy frissítés és utána ez történt.


Majd jön a következő aztán javítják. Néhány hónap múlva.

2021. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hasonlóra gondoltam én is, mert ahogy írtam, kb a frissítés óta.
2021. nov. 19. 07:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen mennyiségű telefonnál amit a Xiaomi kiad, nem akarom elképzelni micsoda káosz lehet a support részlegen.

Minden telefonra, minden különböző verzióra ki kell adni külön külön a javítást. Ha bekerül a MIUI -ba egy ilyen hiba. Az végigsöpör az összes telefonon. Manuálisan vagy valahogy automatizáltan csinálják, nem tudom, meg hát telefononként tesztelni is kéne. Agyrém lehet...

Ilyen egyébként egyszerűen kiszűrhető problémák nekem azt mutatják hogy küzdenek vele rendesen.

2021. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!