Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google fiók eltávolítása IOS...

Google fiók eltávolítása IOS rendszerű telefonomról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. kb 1-2 hónapja töröltem kihasználhatatlanság véget 2db régi Google fiókomat. (Gmail applikáción keresztül.) Magánál az applikációnál a fiókot is eltávolítottam. Viszont egy olyan problémám lenne, hogy ha mondjuk egy random applikációba szeretnék bejelentkezni, google fiók segítségével, akkor nekem felajánlja a régi email címeket is, melyek már nem élnek.

Már szétnéztem az egész telefonba, jelszavak, email, icloud, de sehol máshol nem találom ezeket a címeket, hogy szinkronba lennének. Valaki találkozott már hasonlóval? Ötleteket és a segítséget előre is köszönöm.



2022. febr. 8. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Beállítások - Jelsazavak

Ha itt nincsenek, akkor az adott app jegyezte meg őket.

Töröld le az appot és telepítsd újra.

2022. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy eltávolítottad a telefonról a fiókot, nem jelenti azt, hogy nem létezik.
2022. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Válaszolónak:

Nincs a beállításoknál a jelszavaknál. És próbálkoztam, hogy letöröltem az applikációt, feltelepítettem, de a hiba ugyan úgy fenn áll.


2. V:

Ahogy írtam az első mondatomban. Töröltem az email címet. Lehet pontotlanul fogalmaztam, de az eltávolítottam alatt arra gondoltam, hogy a gmail-nél, mint applikáció, nincs semmi nyoma


Alapjáraton ha beszeretnèk jelentkezni, akkor ugye jön a szokásos szöveg, hogy “ilyen email cím nem létezik, vagy error, not found”, és társai. A probléma leginkább ott van, hogy most letöltök egy alkalmazást, legyen az bármilyen, és én oda külön “névvel és jelszóval” nem regisztrálok, hanem csak szimplán, “bejelentkezés gmail címmel”. És amikor arra rámegyek, akkor feldobja nekem a lehetőségeimet, és azok között találhatóak ezek a régi emailjeim. De persze ha rákattintok, hogy azzal akarok belépni, ugyan úgy “not found, meg error”. A legbosszantóbb, hogy valószínűleg a telefonba van valahol még mindig információja róla, de ezt nem tudom, hogy hol. Lehet hogy a gmail emlekszik rá, hogy volt ilyen, és ezért ajánlja fel, vagy valahol a telefonomba még benne van. Mondjuk az icloudban. Bár abba sem talàltam semmi érdekfeszítőt. Ezért kérdeztem, hogy valaki nem-e tapasztalt hasonlót, vagy tudja-e a megoldást. Az alkalmazásokat újra telepítettem ahogy írtam, de nem oldotta meg a gondot. Valószínűleg a telefon újratelepítése megoldaná, de ha nem muszáj, és van valami egyszerűbb, akkor..:)

2022. febr. 8. 22:31
 4/4 A kérdező kommentje:

Addig nézelődtem, hogy végül sikerült rájönnöm, hogy mi volt a gond. Megosztom, hátha egyszer valaki hasonló helyzetben lesz, és tudok neki segíteni.

Szóval:


Hiába applikációról beszélünk, ő neki ahhoz hogy google fiókkal tudjak belépni, webes felületre van szüksége. Ergo egyből átirányít a böngészőre, iphone esetében Safari, ahol nekem az alapértelmezett a Google volt beállítva. Ergo, ő a webes adataimat vette alapul, és így a Gmailos applikációnak semmi köze nem volt hozzá.

Röviden a megoldás:

Telefonon -> Beállítások -> Safari -> Haladó -> webhely adatok -> összes webhely adat eltávolítása.

2022. febr. 8. 22:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!