Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek max. 20...

Milyen mobilt vegyek max. 20 ezer forintért? Melyiket érdemes akár használtan is megvenni?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy A3 2017 volt az előző, meg voltam vele elégedve,de sajnos leejtettem és összetört.

Nem szeretnék túl nagy telefont, hasonló méretű tökéletes lenne.


2022. máj. 13. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Használtat ilyen árban nem vennék. Most lehet konkrét javaslatokra vágysz, de én nem adnék. Megmondom mit tennék: bemennék 1-2 boltba, és megmondanám az ottani értékesítőnek, hogy max. 20.000 a keretem, javasoljon telefonokat.


Mutat x darab telefont,én elkérném a paraméterjegyzéket, megnézném, mi az, ami nekem fontos,hogy tudja, kicsit összenézném a paramétereket, és - ha kell,és nem S.O.S. akkor 1-2 napot aludnék rá, mégegyszer bemennék, kicsit végignyomkodnám azt a pár telefont, ami még bennemaradt a választékomban, és azok közül azt venném meg, amelyik leginkább tetszik.

2022. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 "használtat ilyen árban" ?? :D


én meg pont, hogy csak használtat ajánlanék! 20 ezer forintért maximum gombos telefon szabad manapság venni (attól legalább nem leszel ideges, mert a 20e forintos "okostelefonok" használata közben garantáltan...)


ennyiért mondjuk ilyeneket ajánlanék: [link]

[link]

[link]

2022. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ugyanolyant


Samsung Galaxy A3 2017

2022. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-nak annyiban igaza van, hogyha alapvetően meg vagy elégedve ezzel a készülékkel, csak a baleset miatt gondoltál/kényszerülsz (te érzed melyik) cserélni, akkor lehet, hogyha nem vágysz beújításra, akkor maradnék ennél.
2022. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
és még a régi alkatrésznek is jó
2022. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!