Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilcsereprogram, hogy...

A mobilcsereprogram, hogy oldható meg olyan üzletekből, ahol nincs személyes átvétel?

Figyelt kérdés
Rákerestem, hogy milyen telefon érdekel, de csak webshopokban láttam. Valaki megoldotta így a "mobilcserét"? Hogyan? Ilyenkor csak a csökkentett árat kell átutalni rendeléskor, kiküldik postán a választott telefont a régit pedig letiltják és nem kell sehová vinni? Vagy hogy van ez?
2022. júl. 19. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ezt csak személyesen lehet elintézni, nem küldheted el a régi mobilt postán, ahol telefont kell választani ami azokban az üzletekben elérhető
2022. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mobilcsere csak személyesen intézhető és be kell mutatni/átadni a régi telefont ami alapján jogosult vagy. Fizetni csak annyit kell ami a támogatott ár.
2022. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos csak személyesen lehet, ráadásul csak azoknál a üzleteknél amik beregisztráltak a programra. ( [link] Nálunk pl csak a 3 mobilszolgáltató üzletében lehetett, pedig 22 000 fős városban élek.

(Sajnos a helyi vállalkozók közül senki se regisztrált, persze a hiszti megy, hogy nincs forgalmuk, de semmi lehetőséget nem használnak ki :D :)

2022. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, linket szétcseszte az oldal, de akkor [link] lap alján Regisztrált kereskedők listája (pdf)
2022. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért nem így raktad be a linket, az életbe...


[link]

2022. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olvass:

[link]

2022. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudjuk, melyik telefont adják ócskáért?
2022. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!