Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mièrt mondják, hogy egy...

Mièrt mondják, hogy egy androidos telefon 2 év után kuka?

Figyelt kérdés
Nekem egy Samsung A41 van lasaan 2 és fél éves, nincs belassulva, nem fagy, az aksi meg 1 napig símán kibírja 4-5 órás kijelzőidővel. Nem csak dísznek van hanem használom minden nap rendesen.
2023. febr. 5. 13:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Samsung J5 semmi baja, 5 éves.
2023. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Ezt azok mondják, akik mindig megveszik a legolcsóbb telefonokat és mindig rácsodálkoznak, hogy a már vásárlás pillanatában is elavult hardverkonfiguráció pár év után már tényleg felmondják a szolgálatot.
2023. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
95%
Valószínűleg volt rossz tapasztalatuk androiddal. Ez szubjektív. Nekem az androidos telefonom 6 éves lesz májusban. Bírja szépen.
2023. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Huawei P30pro. Elmúlt 3 éves, és még mindig jól működik.
2023. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
24%
Szubjektív tapasztalat. Igaz, nem a legrágább Samsungjaim voltak (mindig a legújabbnál eggyel régebbit vettem), de már egy év után fagytak, 2 év után kuka. iPhone 8-am a mai napig nem lassult semmit sem. Nyilván van aki meg idejön és ja, neki a 8 éves androidja sem lassú.
2023. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%
Igaz nem a legdrágább androidokat vásárolom hanem a középkategóriát (300-400 euro) de két év után az összes belassult. Ezt direkt csinálják a fejlesztők frissítésekkel azért hogy vásárold az újabbnál újabb telefonokat.Fogyasztói társadalom...
2023. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

#1

Neked hogy a fenébe bírja a J5? Nekem is az volt, de 32 GB memóriával már kb semmi sem működött rajta. Egyetlen alkalmazás, a Viber volt rátelepítve. Leszedtem mindent a galériából is. Mégis folyton azt írja, hogy megtelt a tárhely. Pedig jó kis telefon, de már 2 éve lecseréltem.

2023. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
3 és fél eves Xiaomi Mi 9T, semmi baja.
2023. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

Mert nem az Android a probléma, hanem az, hogy 20-30 ezres telefontól várnak minőséget. Aztán persze bőszen hasonlítgatják, hogy bezzeg a 400 ezres iPhone nem ilyen...


#6: Nem csak Androidon. Az összes elterjedtebb oprendszeren általános trend, hogy ahogy az erőforrások mennyisége növekszik, őgy írnak a fejlesztők egyre erőforrásigényesebb kódot. Ez részben indokolt (sok új funkció kihasználása bizony erőforrásigényes), részben meg hanyagság. Bár nem is mindig tudnám hanyagságnak nevezni. Miután egyébként is trend, hogy 2-3 évente cseréld a telefonodat, a fejlesztőnek nem kifizetődő a végletekig optimalizálni az alkalmazását, hiszen egy szint után már elenyésző, amit nyer vele.

2023. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

Mert vesznek egy telefont, annyiért mint egy ócska cipőt szokás, aztán meglepődnek, hogy az eredetileg is elavult szoftvert, elavult hadrveren futtató, gyárilag sz..r telefon az évek múlásával még botrányosabban elavul.


Egy árban iPhone szinten lévő droidos telefon ugyanúgy használható marad sok évig. Van a családban egy Samsung Note 9, lassan öt éves, oda lehet tenni az én iPhone 13-mam mellé és nem lassabb nála. De még egy Note 4-ünk is van napi használatban, az meg már 10 (!!!) lesz.

2023. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!