Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom engedelyezni...

Hogy tudom engedelyezni ezeket a Poco Watchnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mar szetnyomkodtam mindent, megsem talalom a megfelelo beallitasokat. Ma vettem egy Poco Watch GL-t, Iphone 11 telefonon van. Letoltottem az appot, szinkronizaltam a telefonommal, ott mar meg is jelennek a kulonbozo adatok, pl a lepesszam, stb. Azonban nem tudok engedelyt adni az oranak a kontaktokhoz, kamerahoz, semmihez. Az appbol a beallitasokba dob, de ott lehetosem sincs ezt beallitani. Mar mindenhez is adtam neki engedelyt, de egyszeruen nem boldogulok. A Youtubeot is kineztem mar, kerlek, segitsetek, mert nagyon nem sikerul.



2023. márc. 9. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Beállítások -› Adatvédelem és biztonság

Itt a Poco appjának adj hozzáférést

2023. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiaba megyek be, az app csak a bluetoothnal jelenik meg, a kontaktoknal pl nincs ott, mint engedelyt kero alkalmazas, ugyanigy sehol mashol. Igy be sem tudom allitani. Vagy lehet megint en vagyok bena.
2023. márc. 9. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ezt tudnia kell az órának egy Apple telefonnal is? Én rohadtul meglepődnék, ha engedné az iOS, hogy egy random óra használja a kameráját.
2023. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"a kontaktoknal pl nincs ott, mint engedelyt kero alkalmazas, ugyanigy sehol mashol"

És amúgy kérte az app a hozzáférést?

Vagy miért akarsz hozzáférész beállítani? Ha kéri, akkor rányomsz hogy igen, adsz neki. Ha nem kéri, akkor nem is kell neki.

Mi nem működik az órán a kontakzok, vagy a kamera nélkül?

2023. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!