Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom lemondani az...

Hogy tudom lemondani az előfizetéseket ha már nincs meg az apple id-m?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy régebben előfizettem különböző alkalmazásokra, vagy azokon belül valamikre és már nincs meg az az apple fiókom, mert eladtam azt az iphonet de elfelejtettem lemondani őket (kijelentkeztem az apple id-ből) és már nem is tudom a jelszavát. Telefonszámom sincs már meg. Így viszont ha feltöltök a kártyámra bizonyos összeget akkor valószínüleg levonja az összes pénzt. Valami megoldás van erre vagy csináltassak új bankkártyát?

2023. márc. 26. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az AppleID hozzád tartozik, nem az iPhonehoz!!

Ha eladod a telefont, attól az AppleID még megmarad és a tiéd marad. Olyan mint droidon a google fiók.

Itt lejjebb van a leírás, hogy windowsos gépről hogyan kell lemondani az előfizetéseket: [link]

2023. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez szép és jó, csak nem tudom a jelszavam.
2023. márc. 26. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor két dolog van:

1. letiltod a kártyát ami fietési módként be van állítva az AppleID-n. Így nem fogják vinni a pénzed. Viszont szerződés szegész követsz el, úgyhogy az Apple megbarackolhat.

2. Felhívod az Apple magyar ógyfélszolgálatát - 06 80 983 435. Aztán majd mondanak valamit, hogy hogyan lehet ezt a lehetetlen helyzetet megoldani.

2023. márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ment a plusz
2023. márc. 27. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!