Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb mobil kereskedelmi bolt?

Figyelt kérdés

Interneten keresztül szeretnék mobilt telefont rendelni, mivel vidéki vagyok futár szolgálat segítségével kerülne hozzám a készülék!

Mivel nincs tapasztalatom ilyen téren, ezért a ti segítségetekre szorulok! Olyan hely keresnék ahol lehet bízni az eladókba szóval semmilyen trükkel nem vágják át a vásárlót ha netten keresztül rendel, jó árak legyenek, segítőkész korrekt eladók, szervizelésükre se legyen panasz bár remélem ezt nem fogom átélni!:D


Előre is köszönöm a válaszokat, fogom értékelni a válaszokat ha bő mondatot irtok hogy miért ott rendeljem!;)


2011. márc. 13. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

gsmline.hu

Nekem bejött. Segítőkészek voltak, olcsó árak stb...

2011. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

speedshop.hu

hozzáértőek és korrektek.

neten át és személyesen is ezt tapasztaltam.

2011. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!