Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Curve 8520-as...

Blackberry Curve 8520-as telefonom van. A probléma annyi lenne, hogy a facebook alkalmazás csak wifi-vel működik, mobilnettel nem. Hogy tudnám átállítani, hogy mobilnettel is elinduljon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 18:34
 1/2 anonim válasza:

szia, megprobalok segiteni, nekem is ez volt a problemam, bar az èn blacberrym olasz nyelvu... atallitottam angolra (magyar sajnos nincs), leirom angolul, remelem igy megtalalod...

Menu - options - advanced options - browser - default browser configuration (internet browser kivalasztva), default MDS browser configuration (internet browser kivalasztva)....ez a kèt konfiguracio nem egyezett nekem, ezert nem mukodott, majd mikor igy beallitottam, mukodott... remelem tudtam segiteni...

2012. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem BB Curve 8900 van és nekem wifivel sem működik a facebook alkalmazás. neked hogy sikerült beállítani, hogy minimum wifivel működjön? :O mindenhol azt olvastam, hogy BIS kell hozzá. neked van, vagy anélkül is működik?
2013. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!