Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet beállítani azt a...

Hogy lehet beállítani azt a facebookon, hogy ki írja azt h iphonnal töltöttél fel képet? Mert mióta frissítettek csak azt írja ki, hogy mobil feltöltés.

Figyelt kérdés
ha beállítom, hogy iphonnal szeretném akkor behoz egy oldalt de ott sem látom ha megvakulok se h hol kell letölteni a programot... kérek valakit segítsen! Köszönöm:)
2011. szept. 13. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:

miért, az iPhone nem mobil? :)

meg miért olyan fontos ez? nagyzolás, vagy van lényege is? :)

2011. szept. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Gondold el, az ismerősei nem tudják, hogy ájfonja van. Milyen lelki trauma lehet szegénynek. Nekem meg nem írja ki, hogy htc sense-vel feltöltve. Puff, nagy dolog. Bár nagyon nem is fb-zek rajta, mert van jobb dolgom is.
2011. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan izék vagytok, nekem kiírja hogy s5230-al feltöltve.

Akkor neki miért ne lehetne iPhone?

2011. szept. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bp: Csak hogy a HTC-t senki se ismeri fel, csak akinek van.
2011. szept. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak egy kérdés volt semmi nagyzolás...
2011. szept. 14. 08:06
 6/6 anonim ***** válasza:

régen nekem is kiírta h iphone, de most már csak annyit ír h mobil...

nekem mondjuk tetszik, h nem írja ki

2011. szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!