Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Na az lenne a h szerintetek...

Na az lenne a h szerintetek meiket érdemesebb megvenni az iphone 4s vagy a samsung nexus prime állitolag a nexus az olcsobb és jobb is de androidos és én nekem most van egy androidos telefonom de nem vmi jo szal ak szerintetek?

Figyelt kérdés
(mondhatok más telefont is ami jobb ezeknél de mondm nem szeretem az androidot)
2011. okt. 14. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez mindegyiknél jobb, de nem androidos:


[link]

2011. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én az Iphonet venném.

Habár én inkább marado ka nokiánál ami jelenleg is van. Az E90 minden célra megfelel. Tudom nincs sok program hozzá szerintetetek de ami nekem kellet az mind rajta van.

2011. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha telefon kell, akkor 10.000 forintnál nem adsz többet érte. A többi már csak hiúsági kérdés.
2011. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
többiek ?? hogy látjátok ?
2011. okt. 15. 20:14
 5/12 anonim ***** válasza:
iphonnal egy stílust is veszel.egy brand et. mo-n kicsit nagyképűnek gondolják az iphonoskat pedig azis jo telefon. viszont mind2ő tul van árazva rendesen. nekem a mac es cuccok nem szimpatikusak. mert persze jok kétségtelenül de alapvetően windowsos környezetben(ami Mo-t de eu-t is jellemzi)sokminden kihasználatlan marad benne. amcsiknál meg minden mac es ugyhogy ott sokkal használhatobb. de alapvetően nem tudsz rosszba nyulni. bár szerintem samu olcsobb viszont tud mindent amit kell,plusz androidra sokkal több számomra hasznos progi van szerintem de ez szubjektiv. az egyetlen baj vele h nem tudod autos fedélzeti kihangosítot használni vele. amugy aszem iphonnal se. azért ez elég nagy gebasz h aaztveszük h egyik vw konszernes auto kihangosítoját se tudod használni. androidra igérik a kijavítását( a lényege h nem támogatja a távoli sim elérést) és van progi is rootolt telora amivel működik. iphonnál nemtom hogy álnaka dolgokhoz
2011. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem rég olvastam h annyira nem is sokká jön az iphone 5 ak ti mondjuk arra várnátok még ??olyan 2012 nyarán
2011. okt. 18. 14:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ, hogy miért nem jött be az Android, mert ha nincs nagyon főbb okod rá, akkor persze nézd meg a másik telóban, hogy van-e hasonló hibája.

Az iOS-nek szerintem az a hibája, hogy nem személyre szabható, vagyis most mi a jó benne, hogy van random oldalad, s akkor ott vannak össze-vissza az appok. Nekem azért nem tetszik leginkább az alma. Meg még árban is el vannak szállva. Annyiért a legjobb Androidos készüléket is meg lehet venni, s játékok ugyanúgy vannak rá, mert erősek.

2011. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg az ájfon hatot.
2011. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szabikkaa ***** válasza:
Ha nem szereted az Androidot nézd meg a nokia n9-et:D tudom nem a legjobb de lehet jobb lesz a Mee Go mint Symbian
2011. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a hatot azt 100 h nem
2011. okt. 26. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!