Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 858 smart telefonon,...

Vodafone 858 smart telefonon, hogy lehet használni a wi-fit?

Figyelt kérdés
Arra, gondolok, hogy bekapcsolom a wifit adiig rendben van, de ha elindítom a böngészőt akkor a vodafone internetet használja.
2011. okt. 27. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Beállítások Vez.nélküli és hál.kapcs. Mobilhálózatok Adatkapcsolat engedélyezése, itt vedd ki a pipát.

Ha a wifit bekapcsoltad, akkor innen tudsz netezni.

Mobilnet tuti nem megy.

2011. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2011. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha ezt beállítottam akkor indítsam el a böngészőt és akkor már a wifit használja?
2011. okt. 28. 08:20
 4/6 anonim válasza:
Ha van felül egy kis wifijel (ahol az aksit mutatja mennyire van lemerülve-.-) akkor a wifit használja... ha nincs ott akkor vagy nem jön be semmi vagy pedig átáll előfizetett netre... nekem is szokta a kis nyomorékxD Amúgy szeretemxD
2011. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a pipat nem kell kivenni de azt elebörizd h auto matikusan kapcsolodik e a wifihez ha wifijelet mutat böngészés közben akkor a wifit hasznaljah ha nem akkor a vodafone internetet ∩_∩
2011. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A neten találtam számodra egy videot ami segithet.Kb. a felénél van az, hogy kell be állitani a WiFi-t.

http://www.youtube.com/watch?v=CSexsggDigQ

Remélem ez tud segiteni!!!:)

2011. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!