Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ALCATEL telefont mért nem...

ALCATEL telefont mért nem látok egy embernél sem? Lehet hogy csak én vagyok így vele, de tényleg senkit nem hallok hogy "alcatelt vettem", reklámozvasincs nagyon, pedig nagyonrégen alcatelünk volt, nagyon jók

Figyelt kérdés

strapabírok voltak (jópersze semmi alkalmazás még ilyenek, szóval jó hogy sokáig bírja)

Ennyire rossz telefonok lennének, vagy túl drágák a tudásukhoz képest, vagy nem megbízhatók, vagy mért van ilyen kevés belőlük ? :)


2011. dec. 14. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
mert régóta nincs jelen a piacon, a régieket meg lecserélték, vagy tönkrementek. mellesleg nem voltak túl jó telük.
2011. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A move by t-mobile okostelefon pl alcatel gyártmány. szóval gyártanak telefont, csak nem alcatel névvel
2011. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a Telenor One Touch is Alcatel. :)


Amúgy nekem az első telefonom Alcatel volt, nagyon szerettem és becsültem.

2011. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát mosz vettem mondjuk samsungot,ezt nagyon szeretem.meg neztem az alcatel hardverét,sokkal sokkal gyengébb,mint a többi, es ugyanannyiba kerülnek:-$. majd ha előrukkolnak vmi uj mobillal,talan kiprobalok egyet.köszi a válaszokat:-).
2011. dec. 15. 11:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!