Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-re lehet...

Samsung Galaxy Ace-re lehet tenni iOS-t, vagy más op. Rendszert? Az android nem igazán tetszik :/

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet tenni.
2012. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, az nem lehetséges, szeresd meg!

Viszont van rá program, ami Iphone-os kezelőfelületet ad.

2012. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De attól még a prioritáskezelése ugyanolyan szar lesz, mint eddig.
2012. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi a picsämfaszänak vettél androidos telót te szerencsétlen?
2012. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy megoldás, csak kevesen tudnak róla!!Én magam fejlesztettem ki. 100% ban bevállt eddig minden tesztalanynak!!!


Add nekem, és vegyél egy iPhone 4S-t.Ha érdekel, szólj!

Ha gondolod, ingyen elfogadom az Ace-edet.

2012. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Nem gondolom, hogy szerencsétlen lennék, csupán tájékozatlan... (szerintem elég sokan kérdeznek itt, nem egyedül vagyok ezzel) Többek között azért is találták ki ezt az oldalt ( :S ), hogy infókhoz jussunk, akkor meg az a világtalan, aki nem tudja, hogy miért van az oldal, ne szerencsétlenezzen!

2012. febr. 9. 00:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Látod, nem vagyunk egyformák, én az életbe oda nem adnám az Androidomat egy Ios-ért...
2012. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!