Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tetszik a Galaxy S 3-m?

Tetszik a Galaxy S 3-m?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nagy csalódás, hozza az elvárhatót de semmi többet. Biztos nem erre cserélem telóm.

2012. máj. 15. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Az összes samsung és társai egy nagy koppintás az androiddal együtt, én nem is várnék tőlük túl sokat. Jelenleg az iPhone 4S-nél nincs jobb teló, és ha lesz az max. az iphone 5 lesz, de mindenképpen Apple.
2012. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egy nem elfogult 14 éves fanboy válaszára is kíváncsi vagy:

szerintem is elég gyenge eresztés lett.

Hardveresen tényleg eléggé ott van, de pl. a kinézet miatt már ingyen sem kéne.

Aztán ott van még mindig a műanyag burkolat, stb.

2012. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az 1. ben is van igazság , de azt azért ne mondjuk , hogy jobb v nem jobb , jó én is iOS párti vagyok , de androidos telefont ne hasonlítsunk , windows phone hoz , vagy iOS hez, ez kb olyan mintha összehasonlítanánk egy barackot egy körtét és egy görögdinnyét


Amúgy szerintem se nagy eresztés , ronda , a reklámja eszméletlenül béna , kb nem is lehet látni a telefont :D , ha droid akkor mindenféleképp HTC , az legalább nem járatja le a rajongóit , mint a samsung....

2012. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Viszont az üzemideje átlagos használattal valamivel jobb, mint a mai telefonoké.Igaz, hogy 2100 mAh-s akksi van, de egy ekkora kijelzőt, ekkora felbontással, és a 4magos processzoral felszerelve-> ahogy olvastam a külföldi tesztet: átlag használat mellet(nap 1 óra 3g, net, játék, zene, egyéb, mindenből egy kicsi) közel két napot kibír.

Ami azért szép teljesítmény.

Ettől függetlenül rondának tartom, és nem sz@rtam össze a gatyámat a motionwiz-től sem.

2012. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!