Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az előfizetéses...

Ellopták az előfizetéses telefonomat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Telenoros kb 2 hónapja vettem tehetnék ellene valamit hogy ne fizessem a telefonra(Galaxy Ace) a részletet ami havi 2000körül? A havidíjat továbbra is fizetném.Mert így eléggé lehangoló hogy fizetek a semmire ami nincs is.Valaki jáéárt már így?
2012. jún. 23. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ellopták akkor tiltasd le a szolgáltatóval. a részletet mert így is fizetned kell.
2012. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*meg
2012. jún. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

le kell tiltatni a kártyát, a telefont.

Amikor az én Samumat ellopták, még a garanciás papíron lévő Samsung központot is felhívtam. Igaz, csak annyit tudtak ígérni, értesítik a szervizeiket az IMEI számmal.

Nem az ő segítségükkel, de meg lett a telóm.

Viszont , sajnos a részleteket fizetned kell.

2012. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

először is tiltsd le a kártyádat. Ha kötöttél a telefonra biztosítást, akkor remélhetsz a szolgáltatódtól egy kis segítséget. Máskülönben nem igazán :)

(bár egyébként itt jegyezném meg, hogy nem tudom, ki az a marha, aki ellop egy telefont és neki állna vele telefonálgatni :D )

De lényeg a lényeg, hogy természetesen a résztelet fizetned kell.

Ha egybe kifizeted a telefont, amikor megveszed és két nap múlva ellopják, akkor sem mehetsz vissza a boltba azt mondani, hogy bocsánat, tessenek vissza adni a pénzemet, mert ellopták és csak két napot tudtam használni :D

De ne keseredj el. 2000Ft havonta nem a világ. Egyik ismerősöm ugyanígy járt, ő havidíjjal együtt fizetett 18ezer forintot havonta.. és ő is a semmire. :S szomorú, de ez ilyen :)

2012. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!