Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen használt mobilt érdemes...

Trendkivuli kérdése:

Milyen használt mobilt érdemes venni 40-50e Ft-ért?

Figyelt kérdés

Régebbi típusú okostelefonokra gondolok mint például: Omnia2, Omnia7-es esetleg régebbi Iphone.

Kérlek ha válaszolsz indokold meg pár mondatban hogy miért! Köszönöm!



2012. jún. 28. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ennyiért már érdemesebb újat venni, vannak jók. nem tudom hogy független kell-e vagy sem, de pl nekem van egy alcatel ot 995öm, ami függetlenül 59e, de én t-mobilenál vettem havidíjasan 41eért. dominósan meg 49e. sokkal jobb mint pl az iphone 3gs, és fele annyiba kerül. 1,4ghz 4.3"os kijelző android, stb. Ha ez nem tetszik akkor meg érdemes "noname" telókat venni, nem samsung, iphone, Sony stb, mert a nevük +30ezer ft
2012. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Amíg az OT-995 50 alatt van kártyásan, semmi mást nem érdemes venni.
2012. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nézegetem és jónak tűnik :-) Ti teljesen elégedettek vagytok vele? Köszönöm a gyors válaszokat!
2012. jún. 28. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
én teljesen. folyamatosan megy rajta a fb, e-mailek stb szval elég online ember vagyok, és még így sem akad. néha 1-1 progi belassul, de ez szerintem más telefonnál többször fordul elő. Egyetlen hátránya talán a 4.3as kijelző. baromi nagy, zsebbe nem ajánlator tenni, főleg farmerba, mert ha lépsz, megfeszül és törik a kijelző. de ez nem a telefon hibája, ez iphonenál is ugyanugy megvalósulhat.
2012. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!