Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit érhet egy használt,2...

Mennyit érhet egy használt,2 éves de kifogástalan állapotú Sony Ericsson X10 Mini Pro?

Figyelt kérdés

fel van rá telepítve vagy 100 alkalmazás,egy karcolás sincs rajta,szilikon tok van hozzá,fólia a képernyőn.

egy 25.000 forint reális lenne érte?


2012. júl. 3. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
az nemigazán előny hogy teleraktad sok alkalmazással ami lassítja,szerintem reális ár érte
2012. júl. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kössz a választ.
2012. júl. 4. 01:00
 3/3 anonim ***** válasza:
25 szerintem sok érte, 30 körül már fényévekkel jobb telefonokat lehet újonnan kapni. én maximum 15öt fizetnék érte. [link] itt vannak viszonyítási alapok, max 20ért vannak, illetve egy van 27ért, de az is múlt hónap óta, valószínű, nem kelt el azóta se. meg lehet hirdetni bármennyiért, csak ugye nem mindegy, hogy hirdetni, vagy eladni szeretnéd.
2012. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!