Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Nokia vagy a...

Szerintetek a Nokia vagy a Samsung telefonok jobb minőségűek?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyanok írjanak, akiknek már volt mind a két fajta, így össze tudják hasonlítani.

És melyik típusok jók? (Érintőképernyőset szeretnék.)



2012. szept. 10. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már minden áron SAMSUNG akkor vegyél inkább SONY-t. Amúgy én szerintem a kettő közül a SAMSUNG, de a helyedben SONY-t vennék.
2012. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Érintősben mindenképp Samsung!

Nokiának az érintős biznisz nagyon nem jött be!

2012. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a nokia nem áll jól az érintősök terén, de az kétségtelen, hogy jobb minőségű az anyag amivel dolgoznak, és az összeszerelés is jobb mint más típusoknál. Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy másik gyártó nem tudja ezt a szintet, ez nekem tapasztalat, és többektől hallottam, hogy nem nagyon szeretik a samsungot. Amúgy lehet hardveresen jobb a samsung, de a multimédiában a nokia szinte verhetetlen.
2012. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt már mindkettő igaz egyik sem érintős de nekem a nokia jobban tetszet. Szoval szerintem nokia. Mondjuk a samsungot is nagyon dicsérik érintősbe lehet jobb is de a nokia megbízhatób erősebb. Mondjuk nekem az iPhone a favorit.
2012. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Rakeem1985 ***** válasza:

Egy androidos Samsung. Az a jó döntés. Nekem volt Nokiám és Samsungom is. És Samsung lesz a köv telcsim is.

Per pill Galaxy S2-öm van. Karácsonykor pedig beszerzek egy S3-at.


Nokia nem tud most jobb alternatívát. Sem tudásban sem minőségben.

2012. szept. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Számomra a nokia az jobb minőségű, sőt. Persze a kettő közül. Az összeszerelés minősége is lényegesen jobb, mint a konkurens cégeké. Nekem egy E7-es nokiám volt. Az összeszerelés minősége az tökéletes volt. Az aluminium miatt igaz kicsit súlyos volt a kicsike. Most egy Lumia 900-asom van. Az is jól össze van rakva. Nekem samsungom eddig csak egy s2-esem és egy s5230-as volt. Végül is minőségileg az sem volt rossz. De én inkább Nokia párti vagyok. Egy biztos, a telefonok azok nagyon jól össze vannak rakva, az anyagok minősége is jó. Én így látom ezt a dolgot. De kinek a pap...


Amilyen telefonom volt eddig az a Nokia 6020-asom volt. Azon átmentünk egyszer kocsival egy You Tudeos videó miatt. Láttok a videót, azt m is kipróbáltuk.:d De nem lett semmi baja. Ezt tudom felhozni példának.


De ha a You Tube beírod a kiválasztott telefont és utána azt hogy crack test, akkor találsz egy csomó videót a töréstesztekről.

2012. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak egy példa. Mondjuk ez nem samsung.


http://www.youtube.com/watch?v=5B7MnlDX9wc&feature=related


Amúgy szerintem Nokia, azok nagyon bírják a strapát.


Ha androidos lenne a Nokia, akkor csak Nokiát vennék! Vagy max lumia 920.

2012. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És melyik fajtának tartósabb a szoftvere?

Mert a Samsung Montémnak most ment tönkre kb1 év után)

2012. szept. 12. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Tartósabb? Mi ez, valami konzerves kaja? :D


Ez ember függő, aki marhaságokat telepítget fel, aztán töröl le stb. Azoknál hamarabb fordul elő hiba. Mert a sok app miatt nem tudja ellátni a telefon hardvere az adott rendszert, készüléket. Nekem egy Nokia lumia 800 van. Azon eléggé "tartós" a rendszer. Még soha meg nem akadt, le fagyás meg aztán főleg nem volt. Nem úgy mint az andoidos telómnál.


Ha neked egy olyan telefon kell, amivel nem akarsz hülye, idétlen beállításokkal, meg főzöt romokkal, meg anyám kínjával törődni, akkor vegyél egy wp-s Nokiát.


Én a lumia 800-as telefont megvettem, bekapcsoltam, szedtem le rá alkalmazásokat. Azóta folyamatosan hiba nélkül működik.


Számomra ez jelképezi a minőséget és a tartósságot. :d

2012. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!